Onaway High School Graduates 2001-2006
Contributed by B.J. Kemme




 
Transcribed from yearbooks and school records

2001

Anderson, Jamie L.
Booth, William A.
Brege, Kristi R.
Callendar, Debbie M.
Chesnutt, Benjamin F.
Coggins, Melissa A.
Crowe, Michael A.
Daamen, Caroline
Decker, Dustin L.
Degan, Carl E.
DeMoines, Candice M.
Diaz, Fabian
Engellau, Ulrika
Evans, Jason P.
Foster, Russell L.
Freel, Laura L.
Gee, Crystal M.
Hartley, Joshua D.
Hilliker, Crystal M.
Hoffmeyer, Thomas J.
Holmes, Jennifer L.
Huffman, Kimberly R.
Kaszubowski, Amanda A.
Kolasa, Christina R.
LaFave, Jason A.
LaFave, William J.
Lambert, Michelle M.
Lloyd, Thomas J.
Main, David J.
Main, Sarah M.
Malone, Sara R.
Mason, Crystal M.
McLean, Samuel T.
McLennan, Erin A.
Morell, David, P.
Morgan, Devin L.
Nash, Amanda L.
Neeley, Emily J.
Noguchi, Yoshiaki
Pakharenko, Nadezhda
Parr, Anthony S.
Parr, Levi M.
Paulus, Andrew J.
Pauly, Robert J.
Peacock, Anthony W.
Rhein, Helena M.
Rhein, Paul S.
Schlaufman, Adam M.
Shack, Kristin M.
Sisler, Heather D.
Sola, John A.
Tignanelli, Nichole M.
Vargas, Kyle D.
Wendt, Jeffrey M.
Winfield, Leslie A.
Yaklin, Katlin A.
Zisler, Nadine
2002 Affolter, Tanja
Anderson, Krista R.
Anderson, Nathan C.
Arkwood, Jason R.
Artrip, Michael W.
Ash, Anna M.D.
Bancroft, Carter J.
Becker, Barbara L.
Bentley, Robert A.
Bidwell, Dusty D.
Bohn, Kevin L.
Brewbaker, Jacquelyn J.
Carter, Todd J.
Chapin, Joseph L.
Chaskey, Louis Stanley
Chesnutt, Tiffany R.
Civitiello, Lisa M.
Coats, Hollis K.
Coggins, Naomi M.
Cope, Riley D.
Crowe, Thomas K.
DeRosia, Cassandra S.
Fernandez, Andrea
Gaudette, Wendy L.
Gauthier, Greg J.
Gee, Christopher C.
Grainger, Jason L.
Harman, Deeka L.
Hartley, Jamie R.
Hoeft, Riley P.
Hoeschele, Carolin
Horrocks, Travis L.
Iriks, Ricarda
Jarvis, Shane W.
Kolasa, Allison A.
Kuznicki, Heidi J.
Lind, Laura
Lyle, Nicholas G.
Lyon, Sarah R.
Mason, Sarah K.
McConnell, Jason G.
McQuaid, Jeremiah C.
Miller, Frederick W.
Morell, Billie Jo
Natsume, Mai
Pastore, Claudio
Paulus, Erin J.
Pauly, Karl J.
Peel, Devon S.
Peterman, Lindsey L.
Price, Jennifer L.
Price, Russell S.
Prodan, Ashley K.
Riley, Crystal M.
Rose, Brett L.
Rumsey, Ashley M.
Schaedig, Amanda M.
Schoenkaes, Teresa
Shalda, Jeremiah E.
Shiel, Brandon W.
Sobeck, Roxanne L.
Splan, Lin L.
Stevens, Ashley C.
Szymoniak, Eddy L.
Taylor, Jamie J.
Teamore, Dennis J.
Thivierge, Darryl B.
Trestain, Halley M.
Trudell, Paul M.
Veal, Jeremy D.
Vermilya, Wayne A.
Waldie, Robyn M.
Webster, Eric Alan
Willey, Garritt Lincoln
2003 Bednark, Carl V.
Anderson, Renee M.
Bachellerie, Nina
Barnby, Jeremy F.
Barnby, Jonathon P.
Behm, Eric E.
Bishop, Aaron R.
Blanshan, Kristina R.
Bliemeister, Amanda
Brewbaker, Marie A.
Brown, Michael R.
Burkhead, James S.
Campbell, Scott S.
Chapman, Colter J.
Cope, Rocco D.
Coulston, Christa N.
Dean, Lucas G.
Diller, Jay M.
Domke, Jason R.
Forth, Alex K.
Freel, Nathan T.
Gelo, Scott A.
Griffin, Blaine L.
Havel, David A.
Henderson, Johnny F.
Heppner, Sonja
Horrocks, Thomas T.
Hyde, Cassie R.
Jarvis, Amanda M.
Jenetayva, Danel
Kheawpawong, Mei
Kowalski, Jennifer M.
Mason, Kristen M.
McLennan, Amy E.
Middaugh, Robyn L.
Moore, Ashley R.
Morell, Lindsay A.
Morgan, Anita A.
Mundy, Tyler K.
Nagle, Kara L.
Rachuba, Ashley M.
Rantalainen, Teija
Rhein, Larry R.
Schaedig, Jessica R.
Schlaufman, David L.
Scully, Jessica K.
Sheer, Frank W.
Solorzano, Ana Roman C.
Splan, Anthony A.
Stevens, Cassey R.
Stuifbergen, Nicholas R.
Theodore, Bobbie J.
Thomas-Morr, Julia
Thompson, Sherry K.
Van Den Bergh, Stefanie
VanRaemdonck, Jeremy S.
White, Amanda M.
Wilk, Ashley J.
2004 Arkwood, Jacob R.
Bentley, Cody A.
Bentley, Cory D.
Beswick, Taylor W.
Bishop, Krystle L.
Coats, Margaret H.
Coggins, Joshua A.
Daamen, Nicoline P.
Dempsey, Dennis D.
Ellenberger, Michelle A.
Ellenberger, Luke M.
Fagel, Amanda K.
Gelo, Jessika A.
Grainger, Jamie R.
Havel, Jessica M.
Hazelett, Robin L.
Herremans, Lindsey A.
Hilliker, Timothy A.
Hoffmeyer, Amanda F.
Hoffmeyer, Randy S.
Hoffmeyer, Andrew E.
Hopkins, Warren A.
Imai, Rinako
Jarvis, Nicholas J.
Kovatch, Anthony V.
Leach, Bryan D.
Lonsdale, Nicholas L.
Macharoenrungrueang, Sukhum
Madden, Brandon L.
Main, Adam G.
Marvin, Tareva D.
Mason, Shannon R.
Michiels, Megan C.
Murphy, Jessica M.
Nelson, Joseph L.
Nolde, Heather M.
Paulus, Trevor G.
Pemberton, Alishia L.
Perkins, Ciera M.
Porter, Stacey M.
Price, Thomas A.
Prodan, Timothy C.
Pyyhtia, Henna K.
Schaedig, Logan R.
Seeley, Kelly L.
Sheptock, Jeanette M.
Skuse, Tony A.
Splan, Sharina T.
Splan, Paul T.
Thompson, Joseph R.
Tignanelli, Samantha L.
Waldie, Dustin C.
Wallace, Brian A.
Webster, Katie S.
Wickert, Zachary J.
Wolgast, Sarah L.
Wright, Meghan M.
Yaklin, Jeffrey N.
Zalewski, Staci J.
2005 Allcorn, Kitara H.
Anderson, Alan R.
Anderson, Amber M.
Bandish, Megan M.
Bassett, Kara A.
Bednark, Joseph A.
Beswick, Bronson K.
Brewbaker, Alex R.
Brooks, Whitney L.
Buckner, Aaron A.
Burg, Chelsea T.
Burkhead, Christopher L.
Chesnutt, Autumn V.
Cleaver, Harry E.
Cope, Reuben M.
Couture, Bethany T.
Diller, Martin G.
Dougherty, Kelly E.
Ellenberger, Marilynn J.
Galeeva, Aygul R.
Hawley, Victoria L.
Heltsley, Sarah M.
Hext, Mylise M.
Hodges, Cody A.
Hoeft, Keri L.
Hoffmeyer, Anthony A.
Hoffmeyer, Lacey M.
Holmes, David L.
Hyde, Shilo B.
Jabro, Corey A.
Karsten, Sara A.
Kowalski, Timothy J.
LaFave, Andrew S.
LaLonde, James W.
Lambert, Robyn L.
Liddy, Paul D.
Lyle, Ryan R.
Maiani, Alaine R.
Main, Mark G.
Merchant, Lillian A.
Morgan, Antoinette M.
Murphy, Tabitha S.
Noji, Hitomi
Norman, Richard L.
Osantowski, Debra A.
Palmer, Jonathan M.
Penfold, Paul A.
Peterman, Derick T.
Peterman, Samantha A.
Phipps, Randall, A.
Poe, Shane D.
Porter, Stephanie P.
Preston, Christopher V.
Randall, Bruce E.
Reece, Rachell S.
Richards, Andrew L.
Schaedig, Devin C.
Schaedig, Patrick A.
Schmidt, Vanessa
Splan, Roger M.
St. Germain, Lesley A.
Styes, Meagan I.
Taylor, Kevin H.
Thompson, Alisha L.
van Dijk, Melle
Waldie, Houston J.
Waldie, Megan D.
Wenger, Rebecca M.
White, Melissa A.
Wilk, Jared V.
Winfield, Lance E.
2006 Bentley, Eric D.
Biener, Nikolaj
Bouta, Echoe M.
Brewbaker, Amanda L.
Brown, Katie L.
Bruder, Justin C.
Caldwell, William J.
Cuddie, Caitlin R.
DeMaestri, Danielle A.
Domke, Alena L.
Ellenberger, Quentin C.
Ellis, Loretta F.
Espinoza, Adam L.
Evans, Justin D.
Fenstermaker, Robert T.
Garms, Thomas R.
Gotts, Marvin W.
Grieve, Chelsea L.
Gutierrez Solis, Nadyeli
Hall, Vanessa M.
Hillis, Kimberly A.
Hinson, Alycia N.
Hogan, Mark A., Jr.
Jankowski, Maria
Keenan, Jamie M.
Kreft, Matteau L.
LaFave, Lacey L.
Mason, Justin R.
McCormick, Trenton J.
McDowell, Morgan M.
McLean, Allison K.
Miller, Mark A.
Nolde, Holly A.
Norman, Angela A.
Parenteau, Keith J.
Preston, Lucus L.
Richards, Michael R.
Rieger, Benjamin W.
Schaefer, Jennifer R.
Schipper, Jolien
Splan, D'Andra E.
Splan, Lonnie E.
Stiles, Amanda R.
Stone, Dawn M.
Wedemeyer, Anna G.
White, Cybil A.
Williams, Keith A.
Wright, Lindsey A.

Return to Home Page